LAJMI I FUNDIT:

Ed Sheeran befasoi një person që këndon në një stacion të metrosë në New York

Ed Sheeran befasoi një person që këndon në një stacion të metrosë në New York

Ed Sheeran ishte në qytetin e New Yorkut për një shfaqje në Brooklyn dhe shfrytëzoi rastin për të surprizuar një legjendë vendase të quajtur Mike Yung.

Yung, 62 vjeç, u bë viral në vitin 2016 me një video të tij duke kënduar “Unchained Melody” të The Righteous Brothers në një stacion metroje të New Yorkut, gjë që e çoi atë në shfaqjen e tij në “America’s Got Talent” dhe publikimin e një albumi në 2018.

Këngëtari ishte duke filmuar një video në stacionin e metrosë Church Avenue në Brooklyn të hënën, duke kënduar këngën e re “Eyes Closed” të Sheeran, kur vetë 32-vjeçari Sheeran e surprizoi atë, shkruan DailyMail.

Yung nisi të perfomonte, kur Sheeran u ngjit dhe iu bashkua, ndërsa Yung u kthye dhe e përqafoi.

Sheeran e befasoi gjithashtu Yungun me biletat për shfaqjen e tij në Brooklyn në Kings Theatre në Brooklyn, ku ai performoi albumin e tij të ri “Subtract” të plotë për herë të parë në Amerikë.

Yung dhe Sheeran kënduan krah për krah për disa çaste, teksa ylli i muzikës ndalonte herë pas here për ta lënë Yung të vazhdonte vetëm.

Ata e përfunduan këngën dhe Yung tha se artisti ia zbukuroi ditën me befasinë e tij ndërsa Sheeran nxori dy bileta për shfaqjen e tij disa blloqe larg stacionit dhe më pas ndau një përqafim tjetër.

Yung hyri në Instagram të martën, me foto të tij dhe Sheeran në platformën e metrosë së bashku me videon.

Dhe ai postoi një video nga vendi në shfaqje, ku Sheeran dëgjohet duke kënduar “Eyes Closed”, ndërsa publiku e shikonte në heshtje.

Dy video të tjera të Sheeran duke kënduar këngë nga albumi i tij i ardhshëm “Subtract” – i titulluar “Boat and Curtains” – u postuan gjithashtu.

Të gjitha lajmet nga Ed Sheeran
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ed Sheeran

Sheeran zbuloi për herë të parë albumin e tij “Subtract” në fund të marsit, duke njoftuar një ‘mini-turne’ me shfaqje në Manchester, Londër, Glasgow, Dublin dhe Paris, ku ai performoi plotësisht albumin.

Sheeran fillimisht njoftoi albumin në një postim të përzemërt në Instagram më 1 mars, duke zbuluar se ai kishte punuar në të për gati një dekadë.

Krijuesi i hitit, 32 vjeç, njoftoi publikimin e albumit të tij të gjashtë në shkurt, duke thënë se ishte frymëzuar nga tragjeditë personale me të cilat është përballur.

Albumi emocional do të eksplorojë pikëllimin e tij pas vdekjes së mikut të tij Jamal Edwards dhe depresionin dhe ankthin kur gruaja e tij Cherry u diagnostikua me tumor gjatë shtatzënisë me fëmijën e tyre të dytë.

Këngëtari zbuloi se është frymëzuar nga disa nga ‘kohët më të errëta’ të jetës së tij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Magazina
Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më

Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më"

Magazina
Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Magazina
Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Magazina
Kalo në kategori