LAJMI I FUNDIT:

E shtyn pa kurrfarë arsye në hekurudhë, 25-vjeçarja shtypet për vdekje nga treni – kamerat e sigurisë filmojnë ngjarjen (Video, +16)

E shtyn pa kurrfarë arsye në hekurudhë, 25-vjeçarja shtypet për vdekje nga treni – kamerat e sigurisë filmojnë ngjarjen (Video, +16)

Një grua ka humbur jetën kur është shtyrë nga një kalimtare e rastit në binarë, në të cilin kalon treni disa sekonda më vonë dhe e shtyp për vdekje.

Reklama

Ngjarja e tmerrshme është filmuar nga kamerat e sigurisë në një stacion të metrosë, ku shihet një grua 25-vjeçe duke rënë në hekurudhë dhe shtypet nga treni, transmeton Telegrafi.

Këto pamje janë publikuar nga detektivët e Rumanisë, të cilët kërkojnë nga qytetarët që t’i ndihmojnë në identifikimin e sulmueses.

Por është interesant se si kjo vdekje që kishte ndodhur në metronë e Bukureshtit ishte trajtuar fillimisht si vetëvrasje, por kur u kontrolluan pamjet e kamerave të sigurisë doli të jetë krejt diçka tjetër.

Policia rumune ka arrestuar një grua 36-vjeçe si e dyshuar për vrasjen e 25-vjeçares, por ende nuk është konfirmuar nëse vërtet autorja e kësaj vepre makabre. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Oficerët rusë në Krime e tradhtuan Putinin, i mundësuan ukrainasve sulmin masiv në flotën e Detit të Zi

Oficerët rusë në Krime e tradhtuan Putinin, i mundësuan ukrainasve sulmin masiv në flotën e Detit të Zi

Evropa
Zjarr në një objekt ku po zhvillohej një dasmë në Irak, 113 të vdekur dhe mbi 150 tjerë të lënduar

Zjarr në një objekt ku po zhvillohej një dasmë në Irak, 113 të vdekur dhe mbi 150 tjerë të lënduar

Azia
Jep dorëheqje kryetari i parlamentit kanadez pasi lavdëroi publikisht nazistët para syve të Zelenskyt

Jep dorëheqje kryetari i parlamentit kanadez pasi lavdëroi publikisht nazistët para syve të Zelenskyt

Evropa
Për herë të parë në histori të SHBA-së, një president i bashkohet protestës së punëtorëve

Për herë të parë në histori të SHBA-së, një president i bashkohet protestës së punëtorëve

Amerika
Vitin e kaluar thoshte se për disa javë do të pushtojnë Ukrainën, tani ministri rus i Mbrojtjes pretendon se lufta do të zgjasë deri më 2025

Vitin e kaluar thoshte se për disa javë do të pushtojnë Ukrainën, tani ministri rus i Mbrojtjes pretendon se lufta do të zgjasë deri më 2025

Evropa
Gjykata e New Yorkut: Donald Trump kreu mashtrime gjersa ndërtoi perandorinë e pasurive të paluajtshme

Gjykata e New Yorkut: Donald Trump kreu mashtrime gjersa ndërtoi perandorinë e pasurive të paluajtshme

Amerika
Kalo në kategori