LAJMI I FUNDIT:

E përmendin bashkë me djalin dhe bashkëshortin, Olta reagon ndaj Luizit

E përmendin bashkë me djalin dhe bashkëshortin, Olta reagon ndaj Luizit

Katër finalistët e Big Brother VIP Albania, Luizi, Efi, Dea dhe Kristi teksa po presin natën e finales së 6 majit, po zhvillojnë edhe lojëra të ndryshme.

Reklama

Së fundmi atyre iu shfaqën disa imazhe për t’i komentuar dhe për të treguar se çfarë iu kujtonte në momentin që i shihnin.

Dhe në momentin kur në ekran u shfaq imazhi i një fëmijë me flokë të bardha, Luizi u shpreh se ia kujtonte Oltën dhe djalin e saj.

Foto: Screenshot/ Big Brother VIP Albania

Këngëtari nga Shkodra tha se videoja e të birit që Oltës iu transmetua derisa ajo ishte ende pjesë e BBVA ngjasonte me foton.

Kiara Tito shkëlqen me kostumin e kaltër në paraqitjen e radhës
Lexo po ashtu Kiara Tito shkëlqen me kostumin e kaltër në paraqitjen e radhës

Pas kësaj, Luizi tha se e përshëndet djalin e Oltës (Amarin), aktoren dhe bashkëshortin e saj, Dorin.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Këtë moment e ka ndarë aktorja në llogarinë e saj në Instagram teksa ka shkruar: ‘Ohhh’, sipër videos.

Theksojmë që Luizi dhe Olta konsideroheshin si kundërshtarët më të mëdhenj përgjatë Big Brother VIP Albania.

Por, pas gati 100 ditë qëndrimin në shtëpinë e famshme, Olta vendosi të largohej nga BBVA. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Kalo në kategori