LAJMI I FUNDIT:

E kishin ndarë dhomën së bashku sa ishin në të njëjtin klub, Mirlind Daku e befason me një dhuratë Lumbardhin në Big Brother VIP Kosova

E kishin ndarë dhomën së bashku sa ishin në të njëjtin klub, Mirlind Daku e befason me një dhuratë Lumbardhin në Big Brother VIP Kosova

Lumbardh Salihu është një nga banorët më aktiv në shtëpinë më të famshme në Kosovë, atë të Big Brother VIP Kosova.

Ish-futbollisti kosovar ka filluar këtë aventurë tani e gjashtë javë dhe ka krijuar shumë situata brenda shtëpisë duke u bërë një nga banorët më të preferuar nga publiku.

Këtë javë Lumbardh Salihu ka fituar sfidën duke u bërë kapiten i javës, derisa ai ka marrë një befasi, ku ylli Shqipërisë, Mirlind Daku i ka nisur një video mesazh.

Në fakt Daku i ka dërguar Lumbardhit një fanellë të Kombëtares shqiptare që e kishte bartur në sfidën ndaj Moldavisë, derisa i ka uruar suksese jo vetëm Lumbardhit, por edhe pjesës tjetër të banorëve.

Lumbardhi e falënderoi shumë Mirlindin për befasinë dhe dhuratën, teksa tregoi se gjatë kohës që kishte ardhur për të luajtur për Llapin dyshja kishin ndarë gjithmonë dhomën. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
E paparë deri tani: Mbappe pasi u zëvendësua në pjesën e parë, shkoi te nëna e tij në tribunë për të parë ndeshjen

E paparë deri tani: Mbappe pasi u zëvendësua në pjesën e parë, shkoi te nëna e tij në tribunë për të parë ndeshjen

Ligue 1
Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Ndërkombëtare
Endrick do të luajë ndeshjen e tij të parë në “Santiago Bernabeu” shumë më shpejt nga sa e prisnit

Endrick do të luajë ndeshjen e tij të parë në “Santiago Bernabeu” shumë më shpejt nga sa e prisnit

Ndërkombëtare
Tensione dhe tre kartonë të kuq, goli i Okafor i jep tri pikë Milanit në ndeshjen dramatike ndaj Lazios

Tensione dhe tre kartonë të kuq, goli i Okafor i jep tri pikë Milanit në ndeshjen dramatike ndaj Lazios

Serie A
Klopp largon nga ekipi top yllin për ndeshjet në Ligën e Evropës dhe e zëvendëson atë me një portier

Klopp largon nga ekipi top yllin për ndeshjet në Ligën e Evropës dhe e zëvendëson atë me një portier

Premier League
Klubi i famshëm anglez buzë humnerës për shkak të problemeve financiare

Klubi i famshëm anglez buzë humnerës për shkak të problemeve financiare

Premier League
Kalo në kategori