LAJMI I FUNDIT:

Dymbëdhjetë çiftet e famshme që nuk shqetësohen për stereotipet (Foto)

Dymbëdhjetë çiftet e famshme që nuk shqetësohen për stereotipet (Foto)

Nganjëherë stereotipet ose vetë dyshimi qëndrojnë në rrugën e lumturisë.

Është koha të ndalosh të mendosh për lartësinë, statusin shoqëror ose moshën si një pengesë.

Katërmbëdhjetë yjet që nuk shpenzojnë para të tepërta në luks (Foto)
Lexo po ashtu Katërmbëdhjetë yjet që nuk shpenzojnë para të tepërta në luks (Foto)

Bright Side mblodhi 12 çifte të famshme që dëshmojnë se dashuria është mbi gjithçka, transmeton Telegrafi.

Ata që nuk u shqetësuan për lartësinë

Mary-Kate Olsen (1.57 m / 2 ”) dhe Olivier Sarkozy (1.9 m / 6 ‘2 “). Sarkozi i bleu një rezidencë në Manhattan, dhe ata u martuan shpejt në një martesë sekrete.

Daniel Radcliffe (1.65 m / 5 ‘5 “) dhe Erin Darke (1.7 m / 5’ 7”). As ndryshimi në lartësi as mosha (Erin është pesë vjet më e vjetër) nuk i shqetëson çiftin që do të martohet këtë vit.

Ata që nuk u kujdesën për moshën

Tilda Swinton dhe Sandro Kopp e mbajnë jetën e tyre private, duke u shfaqur rrallë në publik së bashku. Diferenca prej 18 vjetësh nuk i shqetëson ata.

Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas kanë lindur në të njëjtën ditë me një ndryshim 25-vjeçar. Michael pa Catherine në maskën e Zorros dhe ra në dashuri në shikim të parë.

Ata që nuk kujdesen për statusin shoqëror

Matt Damon (aktor) dhe Luciana Barroso (Bartender). Ata u martuan dy herë: në vitin 2005, pa një ceremoni të madhe, dhe në vitin 2013 në Shën Lucia.

Haakon (princi i kurorës i Norvegjisë) dhe Mette-Marit (kameriere). Mette-Marit kishte një djalë nga një burrë me një dosje penale, dhe ajo vetë bënte drogë. Vetëm mbretëresha Sonja besonte se e kaluara duhet të mbetet në të kaluarën dhe mirëpriti bashkimin.

Ata që nuk kujdesen për një pullë pasaporte

Shakira dhe Gerard Piqué. Shakira dhe Gerard u lindën gjithashtu në të njëjtën ditë, por me një ndryshim 10-vjeçar. Ajo vazhdimisht shkon në ndeshjet e futbollit për ta mbështetur Gerardin, dhe ai njëkohësisht është fans i saj i përkushtuar.

Eva Mendes dhe Ryan Gosling. “Ndërsa isha duke kënduar dhe vallëzuar, zonja ime po mbante vajzën tonë, ishte shtatzënë me të dytin tonë dhe përpiqej të ndihmonte vëllanë e saj për të luftuar betejën me kancerin”, tha Ryan në fjalimin e tij, duke mbajtur Oskarin që e fitoi nga filmi ‘La La Land’.

Ata që nuk kujdesen për një ndryshim në kombësi

Zoe Saldana dhe Marco Perego u martuan një muaj pasi filluan të takoheshin. Ata mbajnë fshehtësinë e jetës private, por ne e dimë se kanë binjakë të bukur.

Matthew McConaughey dhe Camila Alves. Mateu njëherë vërejti një zonjë të nxehtë braziliane që festonte ditëlindjen e saj. Pas pesë vitesh, Camila vetë i propozoi Mateut. Ata kanë 3 fëmijë të bukur.

Ata që ndoqën diktatet e zemrës

Cate Blanchett dhe Andrew Upton. “Kur u takuam, mendova se Andrew ishte arrogant, dhe ai mendonte se ishte i paarritshëm, dhe pastaj një natë ne po bisedonim, dhe ai papritur më puthi, dhe mendova, ‘Ja, shkojmë!'”

Christina Hendricks dhe Geoffrey Arend. Ishte Christina që kërkoi numrin e Geoffrey kur u takuan dhe ajo ishte e para që bëri një deklaratë dashurie. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Magazina
Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Magazina
Aktorja e hitit

Aktorja e hitit "Fifty Shades of Grey" shijon pushimet në Meksikë me partnerin e saj Chris Martin

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Kalo në kategori