LAJMI I FUNDIT:

Dybala yll i mbrëmjes: Roma 3-0 Monza, notat e lojtarëve

Dybala yll i mbrëmjes: Roma 3-0 Monza, notat e lojtarëve

Roma ka shënuar fitore ndaj Monzas me rezultat 3-0 në kuadër të javës së katërt në Serie A.

Reklama

Romanistët e kanë nisur kampionatin në mënyrën më të mirë, duke marr tri fitore dhe një barazim në këtë fillim kampionati.

Paulo Dybala ka arritur të shënojë dy gola, ndërsa Roger Ibanez shtoi një për rezultatin 3-0.

Sulmuesi argjentinas ishte më i mirë në fushë më notën 8.8

Pas tij u vlerësua Ibanez me notën 8.0.

Notat e lojtarëve të Romës dhe Monzas

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Penalltitë vendimtare, Sevilla për herë të shtatë fituese e Ligës së Evropës

Penalltitë vendimtare, Sevilla për herë të shtatë fituese e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Dy gjigantët italianë vihen pas Edon Zhegrovës, garë e nxehtë na pret në verë

Dy gjigantët italianë vihen pas Edon Zhegrovës, garë e nxehtë na pret në verë

Serie A
Mbappe e goditi me top në fytyrë një vajzë para ndeshjes – ai e nxori nga tribunat për ta dërguar te mjeku, pas ndeshjes i bëri një dhuratë

Mbappe e goditi me top në fytyrë një vajzë para ndeshjes – ai e nxori nga tribunat për ta dërguar te mjeku, pas ndeshjes i bëri një dhuratë

Ligue 1
Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Bundesliga
Deputetja britanike Kearns kërkon dënimin e Djokovicit për mesazhet e tij në lidhje me Kosovën

Deputetja britanike Kearns kërkon dënimin e Djokovicit për mesazhet e tij në lidhje me Kosovën

Tenis
Kalo në kategori