LAJMI I FUNDIT:

Roger Ibanez

23 Artikuj

Klubet angleze po e monitorojnë Ibanezin, Roma e gatshme ta shes në verë

Klubet angleze po e monitorojnë Ibanezin, Roma e gatshme ta shes në verë

Serie A
Roma rikthehet të fitorja, mposht Empolin dhe ngjiten në vendin e tretë

Roma rikthehet të fitorja, mposht Empolin dhe ngjiten në vendin e tretë

Serie A
Notat e lojtarëve: Napoli 2-1 Roma, Rrahmani me paraqitje solide

Notat e lojtarëve: Napoli 2-1 Roma, Rrahmani me paraqitje solide

Serie A
Sa larg mund të shkojë kjo skuadër e pa ftuar e Brazilit në Katar: Duket fantastike me disa yje të mëdhenj në formacion

Sa larg mund të shkojë kjo skuadër e pa ftuar e Brazilit në Katar: Duket fantastike me disa yje të mëdhenj në formacion

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve në ndeshjen Roma 1-2 Real Betis

Notat e lojtarëve në ndeshjen Roma 1-2 Real Betis

Liga e Evropës
Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Serie A
Dybala yll i mbrëmjes: Roma 3-0 Monza, notat e lojtarëve

Dybala yll i mbrëmjes: Roma 3-0 Monza, notat e lojtarëve

Serie A
Real Madrid dhe Barcelona po monitorojnë situatën e Ibanez

Real Madrid dhe Barcelona po monitorojnë situatën e Ibanez

Serie A
Klubet angleze ofrojnë 30 milionë euro për Ibanez, por Roma do ta lejoj largimin e brazilianit vetëm nëse paguhet klauzola e tij

Klubet angleze ofrojnë 30 milionë euro për Ibanez, por Roma do ta lejoj largimin e brazilianit vetëm nëse paguhet klauzola e tij

Serie A
Notat e lojtarëve: Fiorentina 2-0 Roma, veçohet paraqitja e Nicolas Gonzalez

Notat e lojtarëve: Fiorentina 2-0 Roma, veçohet paraqitja e Nicolas Gonzalez

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 2-0 Spezia, vlerësimi i Kumbullës dhe Manajt

Notat e lojtarëve: Roma 2-0 Spezia, vlerësimi i Kumbullës dhe Manajt

Serie A
Roma me triumf komod ndaj Spezias

Roma me triumf komod ndaj Spezias

Serie A
Notat e lojtarëve: Cagliari 1-2 Roma, Pellegrini me paraqitjen më të mirë

Notat e lojtarëve: Cagliari 1-2 Roma, Pellegrini me paraqitjen më të mirë

Serie A
Roma fiton me përmbysje ndaj Cagliarit

Roma fiton me përmbysje ndaj Cagliarit

Serie A
Mediat në Itali zbulojnë prapaskenat, Mourinho i ofendoi rëndë lojtarët në zhveshtore pas humbjes turpëruese në Norvegji

Mediat në Itali zbulojnë prapaskenat, Mourinho i ofendoi rëndë lojtarët në zhveshtore pas humbjes turpëruese në Norvegji

Serie A
Italia konsideron natyralizimin e mbrojtësit Ibanez, Mancini pritet ta ftojë në kombëtare

Italia konsideron natyralizimin e mbrojtësit Ibanez, Mancini pritet ta ftojë në kombëtare

Përfaqësueset
Lazio mposht Romën për ta fituar derbin e kryeqytetit italian

Lazio mposht Romën për ta fituar derbin e kryeqytetit italian

Serie A
E kërkuan PSG dhe Liverpool, Roma blindon me kontratë të re mbrojtësin Ibanez

E kërkuan PSG dhe Liverpool, Roma blindon me kontratë të re mbrojtësin Ibanez

Serie A
Po shkëlqen me Romën, PSG dhe Liverpool synojnë transferimin e mbrojtësit qendror

Po shkëlqen me Romën, PSG dhe Liverpool synojnë transferimin e mbrojtësit qendror

Serie A
Udinese 0-1 Roma, notat e lojtarëve

Udinese 0-1 Roma, notat e lojtarëve

Serie A
Skuadra e Romës për Ligën e Evropës

Skuadra e Romës për Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Zyrtare: Ibanez lojtar i Romës

Zyrtare: Ibanez lojtar i Romës

Serie A
Roma po e transferon anëtarin e Atalantas

Roma po e transferon anëtarin e Atalantas

Serie A