0Shares

Dan Jones ka kërkuar nga drejtuesit e aeroportit në Cardiff të Wales, të shfaqin në ekrane atë që duket si test për kontrollin e shikimit.

Në këtë formë, ai i ka propozuar për martesë të dashurës e cila është mjeke e syve, transmeton Telegrafi.

“Hayley, a do të martohesh me mua” ka qenë shënimi, të cilin ajo e ka lexuar papritmas, derisa po bëhej gati të nisej për pushime.

Fillimisht ajo ka mbetur e habitur nga befasia, por më pas ka pranuar me kënaqësi, derisa ai ishte ulur në njërin gju dhe mbante në dorë unazën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)