0Shares

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka realizuar fotosesion të ri.

Pas shfrenimit në Kaliforni në festivalin Coachella dhe pushimit nga turneu amerikan, bukuroshja i është kthyer angazhimeve.

Dua Lipa thotë se bukura nuk vlen, vetëm muzika Dua Lipa thotë se bukura nuk vlen, vetëm muzika

Dua në këto imazhe shfaqet në dukje të përditshme, tejet e thjeshtë.

Këto imazhe i ka realizuar fotografi i njohur Markus Pritzi, shkruan Telegrafi.

Dua Lipa së fundmi po shijon jetën single me sukses të jashtëzakonshëm në muzikë ku së fundmi edhe e përfundoi turneun e saj botëror. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)