Dua Lipa ka lënë një vit të jashtëzakonshëm pas vetes me këngë e koncerte.

Këngëtarja shqiptare duket se edhe këtë vit nuk do të ndalet me projekte të reja muzikore.

Ajo ka bërë shumëkënd kureshtar me një video të sjell në llogarinë personale në Twitter.

Bukuroshja jonë shihet në krah të këngëtarit Tove Lo, si dhe DJ e mirënjohur Calvin Harris, pas suksesit të jashtëzakonshëm me “One Kiss”.

Treshja së fundi janë parë së bashku në një studio muzikore teka ka zgjuar dyshimet se po përgatisin një këngë të re.

Një video e tyre është shpërndarë në Twitter dhe fansat po shpresojnë se do të sjellin një bashkëpunim, shkruan Billboard.

Ndryshe, Lipa po punon në këngë të reja që do t’i përfshij në albumin më të ri muzikor. /Telegrafi/