LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa merr vëmendje me stilin e veshjes gjatë një tjetër dalje në New York

Dua Lipa merr vëmendje me stilin e veshjes gjatë një tjetër dalje në New York

Dua Lipa dukej sikur sapo kishte dalë nga “The Matrix” kur shëtiti në New York të martën (28 nëntor).

Artistja ndërkombëtare, e cila thuhet se do të niset në turneun e saj të parë në stadium në vitin 2024, u pa e veshur pothuajse tërësisht me ngjyrë të zezë ndërsa po shijonte drekën në qytet.

Krijuesja e hiteve, 28 vjeçe, veshi një pallto lëkure të zezë vintage, të cilën e shoqëroi me pantallona lëkure gjithashtu të zi dhe të bardhë me një bel elastik dhe kordon, dhe çizme me taka të larta.

Flokët e gjatë të kuq të këngëtares “Sweetest Pie” ishin të ndarë në mes dhe të stiluar me valëzim.

Olly Alexander pritet ta përfaqësojë Britaninë e Madhe në "Eurovision 2024", me një këngë të shkruar nga Dua Lipa
Lexo po ashtu Olly Alexander pritet ta përfaqësojë Britaninë e Madhe në "Eurovision 2024", me një këngë të shkruar nga Dua Lipa

Grimi i saj dukej natyral, ndërsa mbante edhe një palë vathë të madhe me xhevahir dhe syze dielli të errëta.

Këngëtarja e “New Rules” mbante një çantë të madhe lëkure të zezë, të cilën “Vogue” e identifikoi si një çantë klasike “Hermes Birkin”.

Kënga e artistes “Dance The Night” nga kolona zanore e “Barbie” mori nominimet për “Grammy” për “’këngën e vitit’ dhe ‘këngën më të mirë të shkruar për median vizuale’. Të dy çmimet nderojnë kantautorët.

Çmimet “Grammy” do të mbahen më 4 shkurt 2024. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori