LAJMI I FUNDIT:

Drejtori Petrit Ajeti raporton sot në Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI-së   

Drejtori Petrit Ajeti raporton sot në Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI-së   
Foto: Arkiv

Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), Petrit Ajeti do të raportojë sot në Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI-së.

Reklama

Deputetët e këtij komisioni ku pritet të raportojë drejtori i AKI-së, do të mblidhen në ora 10:00.

Rendi i ditës së Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë:

Miratimi i rendit të ditës

Miratimi i Procesverbalit të mbledhjes së komisionit, të mbajtur më 08.12.2021

Raportim i Drejtorit të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Petrit Ajeti;

Të ndryshme. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Kurti për The Guardian: Deklarata e Blinkenit ishte e padrejtë, e gabuar dhe shumë naive

Kurti për The Guardian: Deklarata e Blinkenit ishte e padrejtë, e gabuar dhe shumë naive

Politikë
Spahiu: Çdo minut që Kosova nuk e largon Albinin, largohet me vite nga Perëndimi

Spahiu: Çdo minut që Kosova nuk e largon Albinin, largohet me vite nga Perëndimi

Lajme
Presidenti kroat komenton zhvillimet në veri: Serbia duhet ta kuptojë se Kosova është e pavarur

Presidenti kroat komenton zhvillimet në veri: Serbia duhet ta kuptojë se Kosova është e pavarur

Politikë
Kurti: Republikën e Kosovës nuk do t'ia dorëzoj milicisë fashiste

Kurti: Republikën e Kosovës nuk do t'ia dorëzoj milicisë fashiste

Lajme
Politologu austriak, Bieber: Përmes nëntokës kriminale dhe strukturave të sigurisë Vuçiq kontrollon plotësisht veriun e Kosovës

Politologu austriak, Bieber: Përmes nëntokës kriminale dhe strukturave të sigurisë Vuçiq kontrollon plotësisht veriun e Kosovës

Lajme
Musliu: Shoferi i Igor Simiqit ishte protestuesi i dhunshëm që qëllonte me shkop policor ushtarët e KFOR-it

Musliu: Shoferi i Igor Simiqit ishte protestuesi i dhunshëm që qëllonte me shkop policor ushtarët e KFOR-it

Siguri
Kalo në kategori