LAJMI I FUNDIT:

Petrit Ajeti

22 Artikuj

Hasani: Nëse shefi i AKI-së e ka vizituar Gjykatën Kushtetuese, ka bërë vepër penale

Hasani: Nëse shefi i AKI-së e ka vizituar Gjykatën Kushtetuese, ka bërë vepër penale

Drejtësi
Dorëheqje e shkarkime të shpeshta në strukturat drejtuese të AKI-së, eksperti i sigurisë thotë se kjo nuk i bën mirë stabilitetit institucional

Dorëheqje e shkarkime të shpeshta në strukturat drejtuese të AKI-së, eksperti i sigurisë thotë se kjo nuk i bën mirë stabilitetit institucional

Ismail Jakupi
Shefi i AKI-së e njofton presidenten Osmani për gjendjen e sigurisë kombëtare

Shefi i AKI-së e njofton presidenten Osmani për gjendjen e sigurisë kombëtare

Siguri
Gjendja e sigurisë përgjithësisht stabile, më e brishtë në katër komunat në veri – Musliu paralajmëron rritjen e kërcënimeve nga Serbia 

Gjendja e sigurisë përgjithësisht stabile, më e brishtë në katër komunat në veri – Musliu paralajmëron rritjen e kërcënimeve nga Serbia 

Kosovë
MPJD dhe AKI nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

MPJD dhe AKI nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Kosovë
Takohen drejtori i AKI-së dhe kryeshefi i Inspektoratit Policor të Kosovës

Takohen drejtori i AKI-së dhe kryeshefi i Inspektoratit Policor të Kosovës

Siguri
Gjendja e sigurisë në vend është stabile, Musliu: Te qytetarët po vërehet panik, presidentja dhe kryeministri të dalin dhe të deklarohen

Gjendja e sigurisë në vend është stabile, Musliu: Te qytetarët po vërehet panik, presidentja dhe kryeministri të dalin dhe të deklarohen

Siguri
AKI nuk është e dukshme në publik, është në mesin e publikut

AKI nuk është e dukshme në publik, është në mesin e publikut

Siguri
Ajeti në përvjetorin e AKI-së: Krenar që jam pjesë e misionit të përbashkët nacional

Ajeti në përvjetorin e AKI-së: Krenar që jam pjesë e misionit të përbashkët nacional

Siguri
Drejtori Petrit Ajeti raporton sot në Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI-së   

Drejtori Petrit Ajeti raporton sot në Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI-së   

Kosovë
Osmani kërkon nga bashkësia ndërkombëtare t’i kundërvihet Serbisë: Është burim i destabilizimit në rajon

Osmani kërkon nga bashkësia ndërkombëtare t’i kundërvihet Serbisë: Është burim i destabilizimit në rajon

Siguri
Musliu e PDK-së flet pas raportimit të drejtorit të AKI-së Petrit Ajeti

Musliu e PDK-së flet pas raportimit të drejtorit të AKI-së Petrit Ajeti

Kosovë
Drejtori Petrit Ajeti raporton në Komisionin për AKI-në

Drejtori Petrit Ajeti raporton në Komisionin për AKI-në

Siguri
Musliu pas raportimit të drejtorit të AKI-së: Qytetarët e Deçanit nuk duhet të kenë panik sa i përket sigurisë nacionale

Musliu pas raportimit të drejtorit të AKI-së: Qytetarët e Deçanit nuk duhet të kenë panik sa i përket sigurisë nacionale

Kosovë
Helmimi i banorëve të Deçanit, fillon raportimi i drejtorit të AKI-së para deputetëve

Helmimi i banorëve të Deçanit, fillon raportimi i drejtorit të AKI-së para deputetëve

Kosovë
Situata në Deçan, drejtori i AKI-së raporton para komisionit

Situata në Deçan, drejtori i AKI-së raporton para komisionit

Kosovë
Pasuria e tre zyrtarëve të lartë të AKI-së e deklaruar në Agjencinë kundër Korrupsionit

Pasuria e tre zyrtarëve të lartë të AKI-së e deklaruar në Agjencinë kundër Korrupsionit

Ekonomi
Ministri Mehaj priti në takim drejtorin e AKI-së, flasin për koordinim të ngushtë ndërinstitucional

Ministri Mehaj priti në takim drejtorin e AKI-së, flasin për koordinim të ngushtë ndërinstitucional

Siguri
Koncept-dokumenti për konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme, emërimi i drejtorit të ri të AKI-së dhe masat e reja antiCOVID19 – top lajmet e javës së kaluar

Koncept-dokumenti për konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme, emërimi i drejtorit të ri të AKI-së dhe masat e reja antiCOVID19 – top lajmet e javës së kaluar

Besnike Salihu
​Musliu për emërimin e drejtorit të ri të AKI-së: Lajm i mirë për Kosovën, por u vonua mbi pesë muaj për inate politike e personale

​Musliu për emërimin e drejtorit të ri të AKI-së: Lajm i mirë për Kosovën, por u vonua mbi pesë muaj për inate politike e personale

Elfije Boletini
U emërua në përvjetorin e 22-të të vrasjes së vëllait, ky është profili i drejtorit të AKI-së

U emërua në përvjetorin e 22-të të vrasjes së vëllait, ky është profili i drejtorit të AKI-së

Siguri
Petrit Ajeti emërohet drejtor i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë

Petrit Ajeti emërohet drejtor i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë

Siguri