Drake është i është rikthyer edhe një here punës.

Pothuajse një vit nga lansimi i “Scorpion”, reperi kanadez po bën plan që të pasojë me albumin e ri të tij.

Drizzy ka thënë se tashmë ka filluar regjistrimin e albumit të ri dhe planifikon që të godasë fuqishëm studion në momentin që kthehet në SHBA nga turneu i tij.

Albumi i ri pritet të lansohet në vitin 2020.

Këtë konfirmim ai e bëri gjatë performancës në O2 Arena të Londrës, kurse po ashtu Drake po punon edhe me Future në albumin e tyre të ri të përbashkët. /Telegrafi/