LAJMI I FUNDIT:

Djali i reperit Diddy, King Combs përfshihet në një aksident pasi një i dehur godet Ferrarin e tij

Djali i reperit Diddy, King Combs përfshihet në një aksident pasi një i dehur godet Ferrarin e tij

Djali i reperit Diddy, King Combs, u përfshi në një aksident automobilistik pak pas mesnatës në BeverlyHills, kur policët thanë se një burrë në një Tesla me shpejtësi të madhe humbi kontrollin dhe u përplas me Ferrarin e kuq të King Combs.

Reklama

“Ne kemi thënë se djali i Diddyt pësoi lëndime, por u trajtua në vendin e ngjarjes dhe nuk kishte nevojë të dërgohej në spital. Ai është super me fat, sepse të dy makinat u goditën mjaft fort”, kanë thënë policia, shkruan TMZ.

Burimet e zbatimit të ligjit na tregojnë se shoferi i Teslas – i cili është kapur edhe nga kamerat e sigurisë mund të shihet duke vozitur me shpejtësi dhe më pas u arrestua nga autoritetet.

King është djali 22-vjeçar i reperit Diddy dhe Kim Porter, e cila vdiq tragjikisht në nëntor të vitit 2018.

Djali i reperit thotë se ai pati fatin të kishte vetëm plagë të lehta, duke u thënë fansave në rrjetet sociale se tashmë është rikthyer për të punuar në studio.

“Jam mirë! Faleminderit Zotit, faleminderit për të gjithë ata që u interesua! Mbrëmë ishte një çmenduri duke parë jetën time të kalojë para syve të mi !! U godita nga një shofer i dehur! Të gjithë ju atje, mos pini dhe vozisni në të njëjtën kohë. Faleminderit Zot që shpëtova gjallë – tani përsëri në studio”, shkroi ai. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori