Hip hop superylli, DJ Khaled, ka publikuar videoklipin e ri në bashkëpunim me disa artistë.

“I’m The One” titullohet krijimi i ri i i cili është pjesë e albumit të ri të “Grateful”.

Në bashkëpunim marrin pjesë Justin Bieber, Quavo nga grupi Migos dhe Chance the Rapper.

/Telegrafi/