LAJMI I FUNDIT:

Disa të famshme të cilat ndjekin trendin e prerjes ‘bob’

Disa të famshme të cilat ndjekin trendin e prerjes ‘bob’

Ideja për të prerë thuajse të gjithë flokët tuaj mund të jetë e tmerrshme.

Reklama

Jo vetëm që prerja ‘bob’ është super elegante, është gjithashtu një stil i lehtë për mirëmbajtjeje dhe i gjithanshëm që do të jetë i sigurt për të ngritur pamjen tuaj të verës 2020, transmeton Telegrafi.

Më poshtë gjeni disa nga të famshmet që iu përshtatet më së miri kjo prerje:

Kaia Gerber

Demi Lovato

Kerry Washington

Zendaya

Hailey Bieber

Tessa Thompson

Dua Lipa

Chrissy Teigen

Cara Delevingne

Bella Hadid

Bebe Rexha

Vanessa Hudgens

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Moda
Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Femra
Ajo është një nga pesëdhjetë femrat më të fuqishme në botë dhe kështu vishet

Ajo është një nga pesëdhjetë femrat më të fuqishme në botë dhe kështu vishet

Moda
Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Femra
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Këshillë e pediatrit: Si të pastrohet hunda e mbyllur te bebet?

Këshillë e pediatrit: Si të pastrohet hunda e mbyllur te bebet?

Këshilla për prindër
Kalo në kategori