LAJMI I FUNDIT:

Flokët 'Bob'

27 Artikuj

Nëse e provoni një herë këtë model flokësh, do t’i harroni flokët të gjatë

Nëse e provoni një herë këtë model flokësh, do t’i harroni flokët të gjatë

Flokë dhe stil
Cili model i flokëve bob është ideal për formën e fytyrës sate? Truqet me të cilat nuk ka shans të gaboni

Cili model i flokëve bob është ideal për formën e fytyrës sate? Truqet me të cilat nuk ka shans të gaboni

Flokë dhe stil
Kris Jenner heq dorë nga prerja e saj e bukur ‘pixie’ për një ‘bob’ të hijshme deri te supet

Kris Jenner heq dorë nga prerja e saj e bukur ‘pixie’ për një ‘bob’ të hijshme deri te supet

Flokë dhe stil
Nicole Scherzinger realizon një transformimi të madh të flokëve

Nicole Scherzinger realizon një transformimi të madh të flokëve

Flokë dhe stil
Flokët biond bob ju bëjnë të dukeni më të reja dhe ju bëjnë gjithmonë më të kuruara

Flokët biond bob ju bëjnë të dukeni më të reja dhe ju bëjnë gjithmonë më të kuruara

Flokë dhe stil
Selena Gomez pret flokët në mënyrë të ngjashme me Kourtney Kardashian

Selena Gomez pret flokët në mënyrë të ngjashme me Kourtney Kardashian

Flokë dhe stil
Prerja e flokëve të Kourtney Kardashian do të jetë kudo këtë dimër

Prerja e flokëve të Kourtney Kardashian do të jetë kudo këtë dimër

Flokë dhe stil
Selena Gomez debuton një prerje flokësh të re bob

Selena Gomez debuton një prerje flokësh të re bob

Flokë dhe stil
Kourtney Kardashian pren flokët e gjatë, zgjedh prerjen bob

Kourtney Kardashian pren flokët e gjatë, zgjedh prerjen bob

Flokë dhe stil
Kim ndan një foto nga vitet e ’90 – vëmendjen e merr prerja e flokëve

Kim ndan një foto nga vitet e ’90 – vëmendjen e merr prerja e flokëve

Flokë dhe stil
Femrat adhurojnë “bobin me xhel” – edhe një model i flokëve i cili do të jetë në vendin e parë këtë vit!

Femrat adhurojnë “bobin me xhel” – edhe një model i flokëve i cili do të jetë në vendin e parë këtë vit!

Flokë dhe stil
Pasi ndau me ndjekësit dukjen e lëkurës pa filtra, Kylie Jenner tregon flokët pa paruke

Pasi ndau me ndjekësit dukjen e lëkurës pa filtra, Kylie Jenner tregon flokët pa paruke

Flokë dhe stil
Jennifer Lopez me prerje mahnitëse flokësh për vjeshtën

Jennifer Lopez me prerje mahnitëse flokësh për vjeshtën

Flokë dhe stil
Kylie Jenner me stil të ri flokësh, gjersa fillon festimin e ditëlindjes së 23-të

Kylie Jenner me stil të ri flokësh, gjersa fillon festimin e ditëlindjes së 23-të

Flokë dhe stil
Flokët me ngjyrë të kuqe po bëhen trend edhe te ne, kjo është mënyra e duhur për t’i pastruar

Flokët me ngjyrë të kuqe po bëhen trend edhe te ne, kjo është mënyra e duhur për t’i pastruar

Flokë dhe stil
Disa të famshme të cilat ndjekin trendin e prerjes ‘bob’

Disa të famshme të cilat ndjekin trendin e prerjes ‘bob’

Flokë dhe stil
Këshilla për prerjen e flokëve sipas llojit të flokëve që keni

Këshilla për prerjen e flokëve sipas llojit të flokëve që keni

Flokë dhe stil
Stili bob, por ‘më i butë’, mësoni cili është modeli i flokëve që do të dominojë 2020-ën

Stili bob, por ‘më i butë’, mësoni cili është modeli i flokëve që do të dominojë 2020-ën

Flokë dhe stil
Kjo është frizura më e popullarizuar për vjeshtë

Kjo është frizura më e popullarizuar për vjeshtë

Flokë dhe stil
Modeli i flokëve perfekt për këtë vjeshtë është ai i Jennifer Lopez

Modeli i flokëve perfekt për këtë vjeshtë është ai i Jennifer Lopez

Flokë dhe stil
Ballë i gjerë? Këto janë krehjet që do ju zgjidhin “problemin”

Ballë i gjerë? Këto janë krehjet që do ju zgjidhin “problemin”

Flokë dhe stil
Flokët bob: Stil për të gjithë tipat e flokëve dhe nuanca për më të guximshmet

Flokët bob: Stil për të gjithë tipat e flokëve dhe nuanca për më të guximshmet

Flokë dhe stil
Si të bëni bob të rremë: Frizurë ideale nëse ju janë bërë monotone flokët e gjatë (Foto)

Si të bëni bob të rremë: Frizurë ideale nëse ju janë bërë monotone flokët e gjatë (Foto)

Flokë dhe stil
Katër gjëra që duhet të dish para se të presësh flokët si yjet e famshme

Katër gjëra që duhet të dish para se të presësh flokët si yjet e famshme

Flokë dhe stil