LAJMI I FUNDIT:

Nicole Scherzinger realizon një transformimi të madh të flokëve

Nicole Scherzinger realizon një transformimi të madh të flokëve

Nicole Scherzinger ka pësuar një transformim të flokëve, duke i prerë flokët e saj të gjatë në një bob elegant.

Reklama

Këngëtarja, 43 vjeçe, postoi në Instagram për të debutuar pamjen e re, duke filmuar veten me flokët e saj të gjata të zeza përpara se të priste modelin e shkurtër magjepsës të flokëve.

Ajo zgjodhi të ishte pa grim për videon e parë, duke treguar pamjen e saj rinore, përpara se të shtonte një shkëlqim buzësh të kuq për ndryshim.


Në mbishkrimin e videos mahnitëse, ajo shkroi: “Kjo është shenja juaj për të provuar një model flokësh të ri”.

Nicole Scherzinger ka pësuar ndryshime në fytyrë pas ndërhyrjeve estetike
Lexo po ashtu Nicole Scherzinger ka pësuar ndryshime në fytyrë pas ndërhyrjeve estetike

Kohët e fundit, Nicole iu përgjigj pretendimeve se ajo është fajtore për anulimin e turneut të Pussycat Dolls, me yllin që paraqiti një përgjigje ndaj padisë së themeluesit të grupit Robin Antin kundër saj.

Ajo ka argumentuar se padia “nuk deklaron fakte të mjaftueshme për të krijuar një shkak të padisë”, pasi ajo mohoi shkeljen e një kontrate turne të vitit 2019.

Nicole Scherzinger paditet nga themeluesja e “Pussy Cat Dolls” për pretendimin se refuzoi të marrë pjesë në turneun e ribashkimit
Lexo po ashtu Nicole Scherzinger paditet nga themeluesja e “Pussy Cat Dolls” për pretendimin se refuzoi të marrë pjesë në turneun e ribashkimit

Në dokumentet gjyqësore të marra ekskluzivisht nga Page Six, avokatët e Nicole, Howard E. King dhe Stephen D. Rothschild, e quajtën padinë e Robin “një përpjekje të pa meritë për të zbatuar një marrëveshje të skaduar të vitit 2019”.

Ata pretenduan se turneu ishte “anuluar për shkak të pandemisë” – dhe nuk u riplanifikua siç ishte njoftuar më parë në Instagramin e PCD. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Disa fëmijë dashurohen për herë të parë shumë herët, kështu mund t’i zbuloni me kohë

Disa fëmijë dashurohen për herë të parë shumë herët, kështu mund t’i zbuloni me kohë

Këshilla për prindër
Tri frizura të cilat mund t’i bëni shpejt

Tri frizura të cilat mund t’i bëni shpejt

Flokë dhe stil
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Kalo në kategori