LAJMI I FUNDIT:

Prerja e flokëve të Kourtney Kardashian do të jetë kudo këtë dimër

Prerja e flokëve të Kourtney Kardashian do të jetë kudo këtë dimër

Kourtney Kardashian është padyshim duke kaluar momentin e saj të personazhit kryesor – dhe bashkë me të, vijnë edhe disa pamje epike të flokëve.

Reklama

Në fillim të këtij viti, motra më e madhe e familjes Kardashian mori vendimin t’i priste flokët në një bob dhe që atëherë, ajo ka luajtur me stile të ndryshme për të parë se çfarë i shkon më shumë.

Kjo lloj prerje flokësh përfshin mbajtjen e flokëve tuaj pak më të gjatë në pjesën e përparme dhe prerjen e tyre me maja me një përfundim të mprehtë, por të hijshëm.


Ajo gjithashtu e kthen prerjen popullore të flokëve bob nga të qenit super e lëmuar në diçka me pak më shumë avantazh – e përkryer për atmosferën e rok që Kourtney po shijon kohët e fundit.

Ndërsa po dilte me një fustan dantelle, Kourt postoi një sërë fotosh me flokët e stiluar anash, me pjesën e përparme pak më të gjatë. Është pothuajse si bob i parë dikur te Rihanna, por me një përditësim modern. /Telegrafi/