LAJMI I FUNDIT:

Kris Jenner heq dorë nga prerja e saj e bukur ‘pixie’ për një ‘bob’ të hijshme deri te supet

Kris Jenner heq dorë nga prerja e saj e bukur ‘pixie’ për një ‘bob’ të hijshme deri te supet

Kris Jenner  ka hequr dorë nga prerja e saj ‘pixie’ për një ‘bob’ elegant deri te supet ndërsa ndau me fansat një pamje të re magjepsëse.

Reklama

Nëna e klanit Kardashian, e rinovoi stilin e saj të shkurtër me një stil elegant me balluke, të cilat ajo e debutoi në një klip të lezetshëm të postuar në Instagram Story.

Kris – e cila është e njohur për prerjen e saj ikonë ‘pixie’ – dukej e emocionuar me transformimin argëtues, teksa buzëqeshte me gaz në aparatin e saj.

66-vjeçarja ishte e zënë me promovimin e bashkëpunimit të ri të grimit të vajzave të saj Kylie dhe Kendall, i cili do të lansohet sot (e mërkurë).

Kendall Jenner shfaqet e veshur me një fustan me prerje të shumta për bashkëpunimin më të fundit me Kylie Cosmetics
Lexo po ashtu Kendall Jenner shfaqet e veshur me një fustan me prerje të shumta për bashkëpunimin më të fundit me Kylie Cosmetics

Nëna e gjashtë fëmijëve u pa duke aplikuar një shkëlqim rozë në buzët e saj. Kris më pas ngriti gojën e saj vezulluese dhe u dha 46.6 milionë ndjekësve të saj një puthje ajrore.

Pjesa tjetër e grimit dukej po aq fantastike sa buzë me shkëlqim. Ajo kishte një skuqës rozë në faqet e saj dhe një grim të lehtë të zi në qepallë.

Familja Kardashian - Jenner së bashku kanë grumbulluar më shumë se 1.2 miliard ndjekës në Instagram
Lexo po ashtu Familja Kardashian - Jenner së bashku kanë grumbulluar më shumë se 1.2 miliard ndjekës në Instagram

Përveç flokëve dhe grimit të ri elegant, Kris kishte edhe manikyrin e bardhë të rregulluar në mënyrë perfekte.

Sa i përket veshjes, ajo kishte veshur një mantel të thjeshtë të bardhë të mbështjellë lirshëm rreth shpatullave. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Femra
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Kalo në kategori