LAJMI I FUNDIT:

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë
(Foto: E! Online/Getty)

Seriali i njohur “One Tree Hill” u shfaq edhe në rajonin tonë, ndërsa vajzat adoleshente në mbarë botën ishin të apasionuara pas bukuroshit Lucas Scot, të cilin e portretizonte Chad Michael Murray.

Reklama

Sot ky aktor është 41 vjeçar dhe duket më mirë se kurrë.

Gruaja e tij, Sarah Roemer, ka postuar një video në profilin e saj në Instagram, ku Chad është pa këmishë, i veshur vetëm me tuta në pjesën e poshtme.

View this post on Instagram

A post shared by Sarah Roemer (@rooeemer)

Barku i tij ‘i gdhendur’ shkaktoi një ortek reagimesh.


“Gjëja më e bukur që kam parë ndonjëherë”.

“Faleminderit për këtë. Çfarë burri”.

“Më vjen mirë që e shpërndave këtë video”.

“Do ta rrënosh internetin Sarah”.

“Sa herë e kam shikuar këtë? Po” – janë vetëm disa nga komentet e shumta.


Gjithashtu, në video shihet se aktori ka flokë pak më të gjatë dhe mjekër, derisa i thotë ‘të dua’ gruas së tij dhe i dhuron puthje. /Telegrafi/

Si duken pas gati dy dekadash aktorët tanë të preferuar nga serialet dhe filmat e viteve 2000
Lexo po ashtu Si duken pas gati dy dekadash aktorët tanë të preferuar nga serialet dhe filmat e viteve 2000

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina

"Pa ty" - Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit "Në kuadër të dashurisë"

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori