LAJMI I FUNDIT:

Dikujt i ka buzëqeshur fati – fiton lotarinë britanike prej 135 milionë eurove

Dikujt i ka buzëqeshur fati – fiton lotarinë britanike prej 135 milionë eurove

Dikujt i ka buzëqeshur fati në Mbretërinë e Bashkuar.

Reklama

Një person ka fituar xhekpotin prej 135 milionë euro në shortin e sonte EuroMillions.

Numrat fitues janë 03, 12, 15, 25, 43. “Yjet me Fat” janë 10 dhe 11, raporton skynews.

Andy Carter, këshilltari i lartë i fituesve në Lotarinë Kombëtare, tha se “Çfarë nate fantastike për lojtarët e EuroMillions në Mbretërinë e Bashkuar, pasi një mbajtës i vetëm i biletës ka fituar xhekpotin special prej 135 milionë eurove EuroMillions”.

“Lojtarët janë të nxitur të kontrollojnë biletat e tyre dhe të na telefonojnë nëse mendojnë se janë fituesi me fat”, deklaroi ai. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Lavaman, vazo lulesh... Kjo mace portokalli ngjit absolutisht gjithçka në shtëpi

Lavaman, vazo lulesh... Kjo mace portokalli ngjit absolutisht gjithçka në shtëpi

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Kalo në kategori