LAJMI I FUNDIT:

Diellza, e pazëvendësueshme te filmi “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3”

Diellza, e pazëvendësueshme te filmi “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3”

Pas spekulimeve të shumta se Aurela Hoxha do ta zëvendësojë Diellza Kolgecin në filmin më të ri, “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3”, kjo teori bie poshtë nga regjisori dhe skenaristi, Ekrem Kryeziu.

Në një intervistë për Telegrafin, Kryeziu e mohoi një gjë të tillë duke thënë se Aurela, me praninë e saj do ta fuqizoi rolin e Diellzës.


Aurela Hoxha zëvendëson Diellza Kolgecin në këtë film kosovar? (Foto)
Lexo po ashtu Aurela Hoxha zëvendëson Diellza Kolgecin në këtë film kosovar? (Foto)

“Si mund të jetë filmi pa Diellzën. A mund të jetë i gjallë një trup po nuk pati shpirt, e shpirti i ‘Dashurisë së Bjeshkëve të Nemuna 3’,do të jetë Diellza”.

“Ajo kësaj radhe edhe më shumë se në të dy të parat do të shpaloset si një aktore e pjekur që pos bukurisë do të na ofrohet si një personalitet autorial dhe me punën që ka përpara, jam shumë i bindur se kështu do të shënojë edhe një sukses të ri, në vistrën e sukseseve të saj”, është shprehur regjisori.

Kur Diellza Kolgeci shfaqej nudo duke bërë seks (Video +18)
Lexo po ashtu Kur Diellza Kolgeci shfaqej nudo duke bërë seks (Video +18)

Filmi pritet që nga mesi i muajit gusht të fillojë xhirimet në Grykën e Rugovës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli ndez atmosferën në festën e Big Brother - Egla Ceno i bashkohet në skenë duke bërë 'twerk'

Luiz Ejlli ndez atmosferën në festën e Big Brother - Egla Ceno i bashkohet në skenë duke bërë 'twerk'

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Magazina
Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Magazina
Kalo në kategori