Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora, vazhdon të jetë një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo ndan thuajse çdo ditë me fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria, ndërsa së fundmi vendosi të hapë arkivat.

26-vjeçarja ka prezantuar dukjen e saj në fëmijëri, të cilën siç shihet e kujton me nostalgji si një prej periudhave më të bukura të jetës.

Dhurata Dora kur ishte e vogël (Foto: Instagram)

Artistja duket po aq e njëjtë sikurse tani dhe siç bën të ditur kjo fotografi është realizuar në vitet e 90-ta.

Të gjitha lajmet nga Dhurata Dora Të gjitha lajmet nga Dhurata Dora

E njëjta ka filluar të merret me muzikë qysh në moshë të re dhe tashmë ka mbledhur fansa të shumtë gjithandej.

Kjo e fundit këtë verë theu rekord të madh me projektin “Zemër” në bashkëpunim me Soolking, i cili në platformën YouTube ka kaluar shifrën e 288 milionë klikimeve.

View this post on Instagram

🙏💜 #LightUp

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on Sep 16, 2019 at 9:55am PDT

Veç tjerash, Dhurata ishte mjaft e pranishme në koncerte dhe mbrëmje muzikore jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë. /Telegrafi/