Dhurata Dora ka vazhduar me performancat e saj, ashtu sikurse reperët, Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Yjet e muzikës shqiptare kanë performuar në Rinora 4 në Zvicër, që një prej impianteve më të mëdha argëtuese shqiptare.

Dhurata në këtë ndejë performoi bashkë me Mc Kreshën dhe Lyrical Son duke ndezur publikun e pranishëm.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare

“Kesh Kesh” është projekti i ri i Dhuratës që u performua në këtë mbrëmje dhe u mirëprit nga publiku.

Kresha dhe Festimi nga ana tjetër performuan hitin e ri “Duqa mi Duqa” si dhe pjesë të albumit “United States of Albania”.

Artistët shqiptarë po vazhdojnë me performanca të shumta në klubet shqiptare.

Dhurata Dora vazhdon të jetë single, ashtu si Mc Kresha, kurse Lyrical Son po shijon jetën familjare. /Telegrafi/