Këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Mirëpo ajo vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe imazhet provouese.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Së fundmi, ajo ka vendosur që t’i shijojë disa ditë të mira pushimi dhe për këtë ka zgjedhur bregdetin turk.

View this post on Instagram

i know I broke my nail, sh*t happens!

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on Jun 21, 2019 at 2:53am PDT

Në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, Ahmetaj shfaqet shumë tërheqëse, ndërsa vë në pah linjat e saj atraktive në bikini.

“Quaje si të duash”, kanë qenë fjalët e këngëtares në mbishkrimin e fotografisë, teksa ka marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit e shumtë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

call it what you want

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on Jun 23, 2019 at 3:46am PDT