Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, ditë më parë bëri të ditur se ka nisur xhirimet e projektit të ri.

Derisa është duke e realizuar këngën e re, ajo po vazhdon t’i mbajë të azhurnuar fansat me postime të ndryshme.

Ditën e sotme (e enjte) ajo ka publikuar një pozë atraktive nga shtrati ku vjen me një palë bikini ngjyrë bordo.

View this post on Instagram

Hajde baby thirrem miss! @iljanstermolli @sagerimakeup ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Jul 2, 2020 at 4:39am PDT

Imazhi në fjalë e shfaqë këngëtaren në formë të mrekullueshme duke vënë në pah linjat e bujshme trupore.

“Hajde baby thirrem miss”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos, ku siç shihet iu referua tekstit të këngës së saj të re.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ndërkohë, imazhet e realizuara në Ksamil të Sarandës u pëlqyen mjaft shumë nga fansat në bazë të reagimeve në hapësirën për komente.

Për projektin e ri, Ronela ka theksuar se do jetë veror dhe shumë ritmik siç tashmë njihet edhe për paraqitjet atraktive në klip. /Telegrafi/