Këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, ditë më parë ka publikuar projektin e ri muzikor “Yalla Habibi”.

Në këtë këngë ajo ka bashkëpunuar me artistin e njohur australian, Faydee, projekti i të cilëve u mirëprit nga publiku.

Ndërsa tani, këngëtarja Vjollca në rrjetet sociale ka publikuar një fotografi përkrah Faydees, gjersa bëjnë shqiponjën së bashku.

View this post on Instagram

👐🏻🇦🇱

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jul 14, 2019 at 1:29pm PDT

Nga ana tjetër, edhe këngëtari i famshëm botëror ka publikuar të njëjtin imazh pranë bukuroshes tonë.

Luana Vjollca dhe Faydee publikojnë këngën e re "Yalla Habibi" Luana Vjollca dhe Faydee publikojnë këngën e re "Yalla Habibi"

Ndryshe, “Yalla Habibi” në platformën muzikore YouTube për vetëm një ditë ka grumbulluar afro dy milionë shikime. /Telegrafi/