LAJMI I FUNDIT:

De Niro është fotografuar në publik pasi e lëndoi këmbën

De Niro është fotografuar në publik pasi e lëndoi këmbën
(Foto: Splash News)

Aktori Robert De Niro lëndoi këmbën në Oklahoma një muaj më parë kur po xhironte filmin “Killers of the Flower Moon”.

Media e huaj raportoi se 77-vjeçari nuk ishte plagosur gjatë xhirimeve. Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht, dhe paparacët tani e kanë kapur atë në publik për herë të parë pasi pësuan një dëmtim.

De Niron u fotografua ndërsa po hynte në një ndërtesë në New York. Ai aktualisht ka një mbajtëse metalike në këmbën e tij të dëmtuar që shërben si mbështetje dhe mbrojtje. Ai ishte në shoqërinë e një gruaje që mbante shkopin e tij të ecjes në dorë.

(Foto: Splash News)

Menaxheri i tij tha më herët se ai udhëtoi në New York menjëherë pas aksidentit për të vizituar një mjek dhe javën e kaluar aktori u ankua për dhimbje, transmeton KP.

Robert De Niro flet pas lëndimit në këmbë: Dhimbja ishte e mundimshme
Lexo po ashtu Robert De Niro flet pas lëndimit në këmbë: Dhimbja ishte e mundimshme

Xhirimet e filmit nuk u shtynë për shkak të dëmtimit të De Niros. Filmi bazohet në një libër të David Grann dhe i referohet një serie vrasjesh në Oklahoma në vitet 1920.

Filmi duhet të përfundojë kah fundi i këtij apo fillimi i vitit 2022. Përveç De Niro, në film luajnë edhe Leonardo DiCaprio, Jesse Plemons dhe Lily Gladstone.

(Foto: Splash News)

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina

"Një njeri i thjeshtë, sikur të mos jetë i famshëm" - përshtypjet për Keanu Reeves pas vizitës në Kroaci

Magazina
Kalo në kategori