Një video e postuar në rrjetet sociale që ka marrë mbi 12 milionë shikime në Twitter, ka kapur momentin e një skene kaotike që krijohet gjatë ceremonisë martesore të një çifti, ku një mysafir i dehur duke vallëzuar me mjete piroteknike në duar – për pak sa nuk e shkaktoi një zjarr të madh.

Reklama

Mysafiri i dehur i nuses dhe dhëndrit po vallëzonte duke mbajtur në duar mjete piroteknike që shkaktuan zjarr, video kjo që është bërë virale tashmë, transmeton Telegrafi.

Në videon kaotike, shihet burri duke vallëzuar e të pranishmit e lavdëron për lëvizjet e tij interesante, por nuk kaloi shumë dhe me mjetet piroteknike që i mbante në duar ia vunë flakën një pjese të dekorimeve.

Reklama

“Zjarr! Zjarr”, dëgjoheshin mysafirët e habitur duke bërtitur – e vet ky burrë vazhdoi vallëzimin sikur të mos kishte ndodhur asgjë e keqe.

Reklama

Krejt në fund dekoret i hodhi vet në tokë dhe arriti ta fikë zjarrin, dhe situata u kthye në normalitet dhe vazhduan të argëtohen të pranishmit. /Telegrafi/