LAJMI I FUNDIT:

I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti
Foto: Screenshot/YouTube

Santiana Maloku ka marrë një letër nga i dashuri i saj pasi po e priste prej ditësh.

Ai e ka befasuar me një mesazh në spektaklin e ditës së sotme (e hënë) në Big Brother VIP Kosova 2.

Partneri i tha se nuk e priste një gjë të tillë nga bukuroshja gjakovare, ndonëse hodhi edhe disa akuza për Ylli Dervishin.

Për Bucin tha se e shfrytëzoi për lojë Santianën, duke i thënë tutje se vetë është shumë më e fortë.

Ngjarjet e fundit, Santiana Maloku nuk e pranon kërkim-faljen nga Buci
Lexo po ashtu Ngjarjet e fundit, Santiana Maloku nuk e pranon kërkim-faljen nga Buci

Për veprimet e saj, i dashuri i kërkoi që të sqarohen kur të dalë jashtë dhe se tani të vazhdojë lojën dhe të shfaqë veten siç di ajo.

Santiana nga ana tjetër u shpreh shumë e emocionuar dhe i kërkoi falje partnerit të saj.

Ajo tha se do të vazhdojë lojën dhe se nuk do ta zhgënjejë më. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori