LAJMI I FUNDIT:

Dardan publikon këngën e re “Pse”

Dardan publikon këngën e re “Pse”
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Rap-artisti i njohur shqiptar, Dardan, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Pse” mban titullin kënga e tij, të cilën e ka shoqëruar edhe me një videoklip.


Këngëtari vjen me një interpretim në gjuhën gjermane të kombinuar edhe në shqip.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo pasi ai jeton dhe vepron prej vitesh në Gjermani, ku edhe ka ndërtuar karrierën muzikore.

Dardan dhe Azet vijnë me bashkëpunimin e tyre të ri "Malli"
Lexo po ashtu Dardan dhe Azet vijnë me bashkëpunimin e tyre të ri "Malli"

Ky projekt tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Hypnotize Entertainment.

Foto: Screenshot/YouTube

Për videon vlen të ceket se është përkujdesur Fati Tv.

Dardan pëlqehet mjaft shumë për stilin e tij muzikor, ndonëse numëron hite të shumta. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori