LAJMI I FUNDIT:

Dakota Johnson pohon se skenat intime të dy filmave të “Fifty Shades of Grey” janë xhiruar brenda një dite (Video)

Dakota Johnson pohon se skenat intime të dy filmave të “Fifty Shades of Grey” janë xhiruar brenda një dite (Video)

Dakota Johnson ishte mysafire e shout televizive amerikan “Late Night” të Seth Meyersit.

Aktorja ka zbardhur disa detaje rreth xhirimeve të një ndër filmave më të përfolur “Fifty Shades Darker” dhe “Fifty Shades Freed”, të cilat janë filmuar në të njëjtën kohë.


“Ishte e ndërlikuar, sepse duhej të shkonim pas dhe para me radhë. Natyrisht, mes të dy filmave, sepse disa nga vendet do të ishin të njëjta. Ne i bëmë të gjitha skenat seksuale në të njëjtën kohë”, tha aktorja 28-vjeçare.

Dakota më tutje ka shtuar se pothuajse skenat filmike janë xhiruar në të njëjtat lokacione, por që kanë bërë disa ndryshime të vogla për mos të rënë në syrin e filmdashësve.

“Neve na është dashur të xhirojmë në vende të njëjta, por nuk do të dallohej prej shikuesve që janë bërë në lokacione të njëjta”, shtoi ajo.

https://youtu.be/Zm20Vl1MzGM?t=1

Kujtojmë se pjesë e këtij filmi është edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora, e cila luan rolin e motrës së protagonistit kryesor, Christian Grey, Mias.

Ndryshe, këngëtarja jonë së bashku me Liam Payne ka sjell ditë më parë edhe kolonën zanore të filmit, i cili do të shfaqet në ekranet e mëdha të kinemave do të shfaqet më 14 Shkurt. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Kalo në kategori