LAJMI I FUNDIT:

Dakota Johnson fotografohet me maskë e veshje të çuditshme në Malibu

Dakota Johnson fotografohet me maskë e veshje të çuditshme në Malibu

Dakota Johnson tregoi të dielën sensin e saj të çuditshëm të stilit ndërsa ishte për blerje me të dashurin e saj, Chris Martin.

Aktorja, 30-vjeçe, u fotografua me një bluzë bardh e zi dhe me një palë pantallona të gjera me lule.

Dakota dhe Chris morën masa paraprake, ndërsa u ndanë në dyqanet e tyre përkatëse me maska në fytyrë.

Dakota Johnson (Foto: Backgrid)

Ylli i “Fifty Shades of Grey” zgjodhi në shami të kuqe për të mbuluar një pjesë të fytyrës, gjersa maska e Martin ishte blu.

Çifti ngarkoi pjesën e pasme të Range Rover me furnizime para se të shkonin në shtëpi.

Dakota dhe Chris kanë qenë të izoluar së bashku prej disa muajsh përfshirë këtu edhe fëmijët e Martin me ish-partneren Gwyneth Paltrow, Apple dhe Moisiun. Adoleshentët këtë kohë karantine e kanë kaluar duke lëvizur mes shtëpive të prindërve të tyre.

Chris Martin (Foto: Instagram)

Ndërkaq, tabloidi britanik The Sun vitin e kaluar raportoi se Chris dhe Dakota i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dy vjeçare.

Megjithatë, dyshja duket se tashmë po kalojnë një pjesë tjetër të mirë të jetës së tyre si çift. /Telegrafi/

Dakota Johnson (Foto: Backgrid)

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori