LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri thekson fizikun joshës në imazhet e reja

Dafina Zeqiri thekson fizikun joshës në imazhet e reja
Reklama

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri mbetet një prej emrave më të suksesshëm në skenës shqiptare të muzikës.

Ajo numëron hite të shumta dhe ndërkohë po punon vazhdimisht për projekte të reja.


Por, teksa është në finalizim të bashkëpunimit me reperin Mozzik, artistja ka sjellur për fansat të tjera imazhe provokuese.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Në llogarinë e saj në Instagram, autorja e “Malli” është shfaqur atraktive në dy kostume të reja.

Në pozat e para, 34-vjeçarja shihet e veshur me kostum të shkurtër lëkurë dhe një bluzë të kaltër “Dior”, që i kombinoi edhe me një palë çizme me taka.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Ndërkohë, në të tjera fotografi, ajo u shfaq elegante e veshur me një fustan të gjatë me prerje në gjoks, bel dhe tek këmbët.

Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri

“Dy në një”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e postimit, që u pasua nga komente të shumta nga ana e fansave.

Ndryshe, teksa ka paralajmëruar duetin e ri, Dafina po shijon suksesin e bashkëpunimit me Klajdi Harunin dhe Brunon “Xhane, xhane”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori