LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri ironizon Era Istrefin duke përdorur një fjali të saj që ishte bërë virale

Dafina Zeqiri ironizon Era Istrefin duke përdorur një fjali të saj që ishte bërë virale

Dy artistet e njohura shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi prej kohësh komentohen për raporte jo aq të mirë me njëra-tjetren.

Këngëtare, të cilat numërojnë suksese të shumta dhe prej vitesh kanë ndërtuar karriera të bujshme nuk i kanë krusyer thumbat mes tyre.

Fillimisht u tha se vajzat janë zënë për një palë vathë të ngjashmë e më vonë edhe duke u parë me stile të njëjta të veshjeve.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Edhe së fundmi, ka qenë Dafina ajo që ka ironizuar me Erën gjatë një intervistë të fundit të saj.

Komenti i para disa javësh i Erës në emisionin “Më lër të flas” duke u shprehur: “Ti dikund po do me dalë”, u bë viral atë kohë.

Foto: Era Istrefi/Instagram

E pyetur nëse ka kopjuar ndonjërën prej artisteve, Dafina u përgjigj me të njëjtën fjali të Erës, gjë që u kuptua si ironizim ndaj autores së “Bebe”.

Reklama

Mbetet të shihet nëse Era do t’i kundërpërgjigjet siç ka ndodhur edhe në disa raste të tjera.

Ndryshe, Dafina aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Nafije” që solli në bashkëpunim me MC Kresha, Young Zerka dhe DJ Geek. /Telegrafi/

@shqipforyou Part 2? coming soon🥶 #eraistrefi #eraistrefibebe #dafinazeqiri #dafinators #duffye #moneyz #djgeek #noraistrefi #tayna #kida #noizy #fyp #foryou #melerteflas #donaldveshaj ♬ original sound – shqipforyou

Në trend Magazina

Më shumë
Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Valmira Rrustemi
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori