Cristiano Ronaldo ka treguar anën e tij të mirë pas tre golështit ndaj Alavas në La Liga.

31-vjeçari në fundjavë shënoi het-trikun e parë këtë sezon, por në fund topin e ndeshjes nuk e mori me vete ashtu siç e dëshiron tradita.

Dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për Halloween (Foto) Dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për Halloween (Foto)

Në fund të takimit portugezi kërkoi topin e ndeshjes dhe menjëherë ia dhuroi Marcelos, i cili në këtë takim kishte bërë dy asistime.

Një tjetër gjest i mirë nga CR7, ndërsa videon mund të shikoni më poshtë. /Telegrafi/