LAJMI I FUNDIT:

Coldplay këndon këngën e Linkin Park, për nder të Bennington që vari veten (Video)

Coldplay këndon këngën e Linkin Park, për nder të Bennington që vari veten (Video)

Grupi britanik, “Coldplay”, i ka emocionuar fansat gjatë interpretimit të këngës së “Linkin Park”, “Crawling”, për nder të të ndjerit Chester Bennington në një koncert në New Jersey.

Reklama

“Dua të shpreh respektin tim”, ka thënë frontmeni Chris Martin dhe më pas është ulur në piano dhe ka nisur ta interpretojë këngën.

Linkin Park me faqe për parandalimin e vetëvrasjeve, pas vdekjes së Chester Bennington
Lexo po ashtu Linkin Park me faqe për parandalimin e vetëvrasjeve, pas vdekjes së Chester Bennington

Publiku e ka përcjellë me duartrokitje dhe brohoritje performancën emotive, ndërsa në fund Martin u drejtua kah qielli, i ngriti dy gishta dhe tha: “Chester, faleminderit”.

Kujtojmë që këngëtari i “Linkin Park”, Bennington, u gjet i vdekur më 20 korrik në banesën e tij në Los Angelos, ku kishte bërë vetëvrasje me varje.

Në koncertin e “Coldplay” në New Jersey në publik ndodhej edhe themeluesi dhe kitaristi i “Linkin Park”, Mike Shinoda, i cili e falënderoi grupin për performacën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Emina Çunmulaj bëhet pjesë e jurisë të

Emina Çunmulaj bëhet pjesë e jurisë të "Miss USA 2023"

Magazina
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori