Cineplexx sërish organizon evenimentin Ladies Night me premierën e filmit “The Spy Who Dumped Me”, edhe këtë herë me shpërblime dhe shumë aktivitete!

Në këtë eveniment me 9 gusht, do të shfaqet filmi komedi/aksion me aktorë të njohur, si Mila Kunis, Kate McKinnon, Justin Theroux dhe Sam Heughan.

Përveç premierës botërore të këtij filmi, që do të mund ta shohim në Cineplexx, do të ketë pije falas nga Strongbow, si shumë shpërblime, si:

70x Dhurata nga Oriflame Prishtinë
3x Dhurata të brendit GUESS nga EMO
2x Kupona për zbardhim të dhëmbëve nga Dita Dent
20x dhurata nga Bioblas

Evenimenti do të fillojë prej orës 19:30 deri 23:00.

Ngjarja zhvillohet me Audrey dhe Morgan, shoqe të ngushta të cilat pa dashje futen në një konspiracion ndërkombëtar, kur njëra prej shoqeve zbulon se i dashuri që e ka lënë, në të vërtetë ishte spiun.

Biletat mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:15 në Cineplexx. Për më shumë rreth evenimentit, klikoni KËTU.