Në një video që është bërë virale në mediat sociale, një çift i moshuarish kërceu me shpirt të plotë. Interneti e donte atë.

Një video e një çifti të moshuarish duke kërcyer me shpirt të plotë ka bërë përshtypje në internet pasi është bërë virale dhe është parë mjaft shumë deri më tash.

Klipi prej 15 sekondash është postuar në Twitter nga përdoruesi i mediave sociale Fred Schultz dhe ne jemi të sigurt që do ta shijoni.

Në klipin e shkurtër, gruaja, elegante me një fustan ngjyrë gështenjë dhe sandale të zeza, shfaqi hapa energjikë kërcimi me burrin e saj, që ishte i veshur me një këmishë me ngjyra të ndezura dhe pantallona të zinj.

Duket se çifti vallëzuan gjatë një ngjarjeje ndërsa një bandë muzikore luante në skenë dhe vendi ishte zbukuruar me tullumbace. /Telegrafi/