LAJMI I FUNDIT:

Gruaja

111 Artikuj

Gruaja në lot pasi momenti i zbulimit të gjinisë së foshnjës shkoi keq – por reagimi i burrit është i mahnitshëm

Gruaja në lot pasi momenti i zbulimit të gjinisë së foshnjës shkoi keq – por reagimi i burrit është i mahnitshëm

Fun Lajme
Gruaja teston aftësitë e bashkëshortit – pamjet janë mbresëlënëse

Gruaja teston aftësitë e bashkëshortit – pamjet janë mbresëlënëse

Fun Lajme
Arresohet një burrë dhe një grua nga Shkupi, kanë blerë dhe mbajtur një pistoletë automatike

Arresohet një burrë dhe një grua nga Shkupi, kanë blerë dhe mbajtur një pistoletë automatike

Maqedonia e Veriut
GRUAJA

GRUAJA

Fjala+
Murgesha dhe bashkëshortja që shënoi një epokë të re për gratë

Murgesha dhe bashkëshortja që shënoi një epokë të re për gratë

Fakte
Iluzioni optik zbulon a jeni të paduruar apo të etur për dashuri

Iluzioni optik zbulon a jeni të paduruar apo të etur për dashuri

Trend
Eva, Pandora dhe Platoni: Si e formësoi miti grek, gruan e parë krishtere?

Eva, Pandora dhe Platoni: Si e formësoi miti grek, gruan e parë krishtere?

Analiza
Burrat ndajnë fotografi që tregojnë ‘veprimet qesharake dhe zhgënjyese’ të grave të tyre

Burrat ndajnë fotografi që tregojnë ‘veprimet qesharake dhe zhgënjyese’ të grave të tyre

Dështime
Kush u shkakton më shumë stres grave – burri apo fëmijët?

Kush u shkakton më shumë stres grave – burri apo fëmijët?

Të tjera
GRUAJA E PËRSOSUR

GRUAJA E PËRSOSUR

Fjala+
Gruaja gjobitet me 192,825 euro për tejkalim të shpejtësisë në Zvicër

Gruaja gjobitet me 192,825 euro për tejkalim të shpejtësisë në Zvicër

Auto Lajme
Nën shtëpi ai gjeti diçka kaq të pazakontë sa kushëriri i tij kishte frikë të zbriste për ta kërkuar

Nën shtëpi ai gjeti diçka kaq të pazakontë sa kushëriri i tij kishte frikë të zbriste për ta kërkuar

Fun Lajme
Pretendon se është më e moshuara në botë, turkja festoi ditëlindjen e 119-të – thotë se sekreti i jetëgjatësisë është ushqimi i shëndetshëm

Pretendon se është më e moshuara në botë, turkja festoi ditëlindjen e 119-të – thotë se sekreti i jetëgjatësisë është ushqimi i shëndetshëm

Kuriozitete
Gruaja zhvendoset në shtëpinë e një personi që kishte vdekur – zbuloi diçka nën qilim

Gruaja zhvendoset në shtëpinë e një personi që kishte vdekur – zbuloi diçka nën qilim

Interesante
Momenti kur tajlandezi arriti të shmangte përplasjen nga një veturë që po vinte drejt tij

Momenti kur tajlandezi arriti të shmangte përplasjen nga një veturë që po vinte drejt tij

Fun Lajme
Gruaja në TikTok tregoi se si duket pa dhëmbë dhe make-up, ajo merr shumë ofendime

Gruaja në TikTok tregoi se si duket pa dhëmbë dhe make-up, ajo merr shumë ofendime

Fun Lajme
Gruaja nxori një armë në qendër tregtare, reagimi i një djali bëri shumë për të qeshur

Gruaja nxori një armë në qendër tregtare, reagimi i një djali bëri shumë për të qeshur

Fun Lajme
Çifti i moshuar kërcen me shpirt të plotë në video virale, interneti e do atë

Çifti i moshuar kërcen me shpirt të plotë në video virale, interneti e do atë

Fun Lajme
Ai erdhi në parukeri për të mësuar t’i rregullojë flokët e gruas së tij, sepse ajo nuk mund t’a bëjë më atë vetëm

Ai erdhi në parukeri për të mësuar t’i rregullojë flokët e gruas së tij, sepse ajo nuk mund t’a bëjë më atë vetëm

Fun Lajme
Çifti në Indi u zhvendos 18 herë në tre vjet për shkak të frikës së gruas nga buburrecat

Çifti në Indi u zhvendos 18 herë në tre vjet për shkak të frikës së gruas nga buburrecat

Fun Lajme
Në 37 ditë, tajvanezi u martua katër herë dhe u divorcua tri – arsyeja është e çuditshme

Në 37 ditë, tajvanezi u martua katër herë dhe u divorcua tri – arsyeja është e çuditshme

Fun Lajme
Gjykata urdhëroi burrin që të paguante ish-gruan me 60 mijë euro për punët e shtëpisë që po bënte

Gjykata urdhëroi burrin që të paguante ish-gruan me 60 mijë euro për punët e shtëpisë që po bënte

Fun Lajme
‘Youtuberja’ e famshme me më shumë se 20 mijë ndjekës, në të vërtetë është një burrë 37-vjeçar

‘Youtuberja’ e famshme me më shumë se 20 mijë ndjekës, në të vërtetë është një burrë 37-vjeçar

Fun Lajme
I shpërtheu enëlarësja, një nënë paralajmëron të mos e lini në funksion makinën kur nuk jeni në shtëpi

I shpërtheu enëlarësja, një nënë paralajmëron të mos e lini në funksion makinën kur nuk jeni në shtëpi

Fun Lajme