0Shares

Producenti i njohur, Nurteel, kohë më parë i dha fund beqarisë duke çuar roamncën e tij në një nivel tjetër.

Pikërisht producenti i shumë hiteve dhe albumeve të skenës muzikore shqiptare u fejua kohë më parë me Blerta Dragushën, emër jo i njohur për estradën.

Nurteel (Nertil Morina) dhe Blerta Dragusha, i dhanë fund beqarisë kohë më parë duke u fejuar në një ceremoni private familjare. Foto: Instagram

Duket se autori i hiteve si “Ajo” nga Geasy dhe Majk, e “Sa t’kom Dasht” nga Nora Istrefi jetën private e ka lënë jashtë prej skenës së shoubizit duke ju përkushtuar të dashurës që nuk është fare pjesë e shoubizit.

Së fundmi në rrjetin social Facebook, vet Nurteel ka publikuar një foto me të fejuarën.

Çifti pushuan në Turqi, pasi producenti realizoi projektin e fundit të tij, “Mi dhe flakë mallit tim” të Luana Vjollcës.

“Burrë e grua”, ka shkruar ai, teksa komentuesit e vlerësuan çiftin si të përkryer.

Foto: Instagram

Nga projektet e fundit të Nurteelit ishte remiksi i Luana Vjollcës, “Mi dhe flakë mallit tim”, kurse shumë hite mbajnë vulën e tij, ashtu sikurse edhe albume.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)