Ciara vazhdon t’i këndojë dashurisë.

Këngëtarja ka bërë të ditur se kënga e saj e re “Greatest Love” do të publikohet shumë shpejt.

View this post on Instagram

Greatest Love. Feb 12

A post shared by Ciara (@ciara) on Feb 8, 2019 at 2:36pm PST

Projekti është gati për 12 shkurt, në prag të Shën Valentinit.

“Me and you against the world… I’ll die for you”, shkruan në kopertinën e singlit që do të publikohet këto ditë.

Kënga pason një seri të lansimeve të saj muzikore si “Dose”, “Freak Me” dhe “Level Up”.

Ciara po bën gati albumin e saj të parë nga viti 2015. /Telegrafi/