0Shares

Rihanna së fundmi është duke marrë pjesë në festivalin tradicional në vendlindjen e saj, Barbados, dhe veshja e saj ishte thjesht e pabesueshme.

Këngëtarja postoi një foto me veshjen ekstravagante në Instagram, e bomba ishte kur Chris Brown – ish i dashuri i saj, e komentoi atë.

Rihanna goditi me foton në Instagram…

Në mesin e mijëra komenteve, sigurisht se në sy ra ai i këngëtarit që dikur abuzoi me Rihannan, duke i lënë “sytë” emoji nën fotografinë e saj.

Lajmet e fundit nga estrada shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga estrada shqiptare (Foto/Video)

Fansat padyshim se e panë këtë dhe e pëlqyen komentin mbi 4 mijë herë.

Komenti i Chris Brown

Rihanna dhe Chris Brown kanë pasur një lidhje me probleme ku janë bashkuar dhe ndarë disa herë.

Madje, Riri e tradhëtoi Chris Brownin me reperin Drake, por Chris mbajti dashurinë për këngëtaren seksi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)