LAJMI I FUNDIT:

“Çfarë po bën ai në ekipin tonë”, tifozët shpërthejnë me komente pas një gabimi trashanik nga Barcelona

“Çfarë po bën ai në ekipin tonë”, tifozët shpërthejnë me komente pas një gabimi trashanik nga Barcelona

Vazhdojnë gabimet trashanike nga personat që menaxhojnë rrjetet sociale të gjigantit katalunas Barcelona.

Gjiganti katalunas ka përditësuar foton e kopertinës në rrjetin social Facebook, dhe aty është një lojtar i PSG-së.


Ousmane Dembele është larguar nga Barcelona, por nga administruesit e rrjeteve sociale të gjigantit katalunas është vendosur në foton e kopertinës.

Provokim apo gabim i paqëllimshëm, faqet zyrtare të Barcelonës përmendin Cristiano Ronaldon dhe Ansu Fatin pas fitores ndaj Betis
Lexo po ashtu Provokim apo gabim i paqëllimshëm, faqet zyrtare të Barcelonës përmendin Cristiano Ronaldon dhe Ansu Fatin pas fitores ndaj Betis

Kanë kaluar dy orë kur Dembele ndodhet në faqen zyrtare të Barcelonës dhe tifozët me të drejtë kanë shpërthyer në komente.

“Çfarë po bën ai në ekipin tonë”, ishte komenti i një tifozi. “Dembele në foto, ai nuk është më një futbollist i yni”. “Çfarë po bën një futbollist i PSG-së në foton e kopertinës tonë”, ka shkruar një tjetër.

Megjithatë ende nuk kanë reaguar personat përgjegjës për ta larguar.

Katalunasit kishin bërë një gabim të tillë edhe pas fitores 5-0 ndaj Real Betis, ku kishin shkruar emrat e Ansu Fati dhe Cristiano Ronaldos në listën e autorëve të golave të Betis. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kanë investuar miliona, por mbesin amator dhe qesharak: Penalltia e shkaktuar në Arabinë Saudite bën xhiron e botës

Kanë investuar miliona, por mbesin amator dhe qesharak: Penalltia e shkaktuar në Arabinë Saudite bën xhiron e botës

Premier League
Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Ndërkombëtare
Tri klube angleze pas Mathys Tel, mësohen arsyet se pse i riu është i jashtëzakonshëm para porte

Tri klube angleze pas Mathys Tel, mësohen arsyet se pse i riu është i jashtëzakonshëm para porte

Bundesliga
Kryetari i FFK-së, Agim Ademi për përzgjedhësin e ri: Kanë aplikuar 26-27 trajnerë, këto janë tri kriteret që duhet t’i plotësojnë

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi për përzgjedhësin e ri: Kanë aplikuar 26-27 trajnerë, këto janë tri kriteret që duhet t’i plotësojnë

Përfaqësuesja e Kosovës
Notat e lojtarëve, Juventus 1-0 Napoli: Vlerësimi për Amir Rrahmanin dhe të tjerët

Notat e lojtarëve, Juventus 1-0 Napoli: Vlerësimi për Amir Rrahmanin dhe të tjerët

Serie A
Si është të jesh trajner i Cristiano Ronaldos? Ikona italiane Andrea Pirlo tregon përvojën me menaxhimin e CR7 në Juventus

Si është të jesh trajner i Cristiano Ronaldos? Ikona italiane Andrea Pirlo tregon përvojën me menaxhimin e CR7 në Juventus

Serie A
Kalo në kategori