LAJMI I FUNDIT:

Çfarë ndodhi mes Cole Palmer dhe Gareth Southgate pas ndeshjes Angli- Danimarkë

Çfarë ndodhi mes Cole Palmer dhe Gareth Southgate pas ndeshjes Angli- Danimarkë

Cole Palmer as nuk e shikoi në sytë e Gareth Southgate pasi e përshëndeti pas barazimit 1-1 të Anglisë kundër Danimarkës.

Yllit të Chelseat ndoshta nuk i intereson më.

Palmer gjithashtu dukej mjaft i mërzitur në fund të pjesës së dytë të lojës, pasi ai ishte përsëri një rezervist i papërdorur.


Ai nuk u paraqit në asnjë nga ndeshjet e Euros deri më tani.

Anglia ka katër pikë pas dy ndeshjesh. Ata pothuajse me siguri do të kualifikohen në fazën e eliminimit direkt, megjithëse duhet të mundin Slloveninë për t’u siguruar që të fitojnë grupin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dhjetë transferime të mëdha ndodhën brenda një dite - klubet e pesë ligave kryesore bën blerje të bujshme

Dhjetë transferime të mëdha ndodhën brenda një dite - klubet e pesë ligave kryesore bën blerje të bujshme

Ndërkombëtare

"Mu zhduk gjithë pasioni që kisha për lojën, isha afër tërheqjes nga futbolli" - dështoi te Arsenali, flet për periudhën e vështirë që kaloi

Premier League
Tifozët e Barcelonës po hedhin monedha në TikTok për të 'financuar' transferimin e Nico Williams

Tifozët e Barcelonës po hedhin monedha në TikTok për të 'financuar' transferimin e Nico Williams

La Liga
Shtatë klube shqiptare mbesin në garë, katër eliminohen - kundërshtarët dhe orari në Ligën e Konferencës

Shtatë klube shqiptare mbesin në garë, katër eliminohen - kundërshtarët dhe orari në Ligën e Konferencës

Ligat tjera
Agjenti i Olmos takohet me gjigantin evropian, zyrtarizimi brenda 48 orëve

Agjenti i Olmos takohet me gjigantin evropian, zyrtarizimi brenda 48 orëve

Bundesliga
Nico Williams refuzon katër oferta të rëndësishme, nga Bilbao largohet vetëm për një klub

Nico Williams refuzon katër oferta të rëndësishme, nga Bilbao largohet vetëm për një klub

La Liga
Kalo në kategori