Pas anulimit të datave të shumta të turneut për shkak të rimëkëmbjes së kirurgjisë së saj plastike, Cardi B u tregoi prova fansave të saj për çështjet e saj mjekësore.

26-vjeçarja publikoi një fotografi të shtunën, duke treguar këmbët e saj masivisht të fryra, duke qëndruar në atë që dukej si një tryezë përbërëse, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

“Shikoi si ënjten këmbët e mia sa herë kam fluturime, e stomaku më fryhet edhe më shumë. Ja përse doktori më ka thënë t’i ndaloj shfaqjet e mia e jo për shkak se nuk ka shitje biletash”, ka shkruar Cardi B.

Ndërhyrja estetike në gjoksi ka shkaktuar probleme të shumta, dhe si rrjedhojë ajo po qëndron e hospitalizuar.

Pas anulimit të shfaqjeve të saj në fund të muajit, ajo shkoi në Instagram dhe shpjegoi: “Gjinjtë e mi duhet të shërohen dhe kjo është ajo që është me rëndësi”. /Telegrafi/

Cardi B (Foto: Nicholas Hunt/Getty Images/Guliver)