Këngëtari Bruno dhe reperët Onat dhe Cozman kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Servile” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Ndërsa vargjet e tekstit, i kanë shkruar vet protagonistët e këtij bashkëpunimi.

Kënga është realizuar edhe me klip, i cili është punuar nga MAX Production në Shqipëri.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Cozman ka qenë shumë aktiv muajve të fundit me projekte muzikore. Vetëm pak javë më parë, ai solli një bashkëpunim me Agon Amigën, i cili u pritë mirë nga fansat e tyre.

Don’t Ever Mistake My Kindness For Weakness… #BABASTARS #PREJTIRONE

A post shared by COZMAN (@cozman) on Mar 24, 2018 at 12:22pm PDT

Ndërkohë, edhe Onati nuk ka ngelur anash me projekte, pasi para disa javësh publikoi bashkëpunimin e Adrian Gaxhën, “Lujmi krejt”, këngë kjo e cila është pëlqyer në masë të madhe nga fansat.

A post shared by ONAT #BABASTARS (@onatofficial) on May 15, 2018 at 4:38am PDT

Ndërkohë, “Servile” është projekti i parë i Brunos për këtë vit. /Telegrafi/