Ylli amerikan, Britney Spears, është duke u dhënë fansave një pamje nga incidenti i saj i fundit.

Këngëtarja e “Toxic”, 38-vjeçe, mori rrjetin social, Instagram të mërkurën, për të ndarë një video nga momenti kur theu këmbën e saj – dhe që dëgjohet gjatë këtij vallëzimi që sjell me postimin.

Në klip, Spears është parë me një palë tuta sportive, verdhë e zi, duke kërcyer në një studio para se të bëjë gabimin.

Në fund të videos, goditja e këmbës së Spears dhe momenti kur bie në dysheme, duke mbajtur këmbën vërehet dukshëm.

“Nuk kam kërcyer në gjashtë muaj, kështu që isha mbyt plotësisht në këtë pjesë”. “Dhe po … Unë e di që jam zbathur … mos qesh, por e mbërthej më mirë katin në atë mënyrë. Mund të dëgjosh se ku kam thyer këmbën këtu”, tha mes të tjerash Spears në përshkrim.

Të gjitha lajmet nga Britney Spears Të gjitha lajmet nga Britney Spears

Spears theu këmbën në fillim të këtij muaji, dhe i dashuri i saj, Sam Asghari ndau lajmin në Instagram.

“Kur thyeni diçka, ajo ka tendencë të shërohet më fort sidomos kur jeni vajza ime”, shkroi ai së bashku me një fotografi të Spears.

Këngëtarja duket se po ndihet mirë tani, megjithëse ajo është në pushime me partnerin në një vend tropikal. /Telegrafi/